До зон обігріву належать зони найбільшого скупчення снігу і льоду. Як правило, це жолоби, підвісні жолоби, ендови, місця примикання та водостічні труби.
На зони утворення полою впливають такі фактори, як місцева роза вітрів, орієнтація будівлі відносно сторін світу, особливості конструкції покрівлі, а також матеріал покрівлі.
2. Вибір типу нагрівального кабелю.
В залежності від типу покрівлі, зони обігріву вибирається тип нагрівального кабелю. Існують наступні типи на яких виконані системи обігріву:
На резитивном кабелі (кабелі постійної потужності).
На саморегулирующем нагрівальному кабелі(кабель сам визначає, де йому гріти, а де не гріти).
Змішаного типу (резистивний+саморегулюючі).
3. Вибір системи управління.
Для управління системою анти-зледеніння застосовують спеціальні терморегулятори, які дозволяють значно заощадити енергоспоживання системи. Система включається тільки в той ... Читати далі »
Теплові втрати притаманні кожному приміщенню. Залежно від теплоізоляції, ці величини можуть бути зменшені, але для отримання комфортного тепла необхідний джерело. Необхідну потужність джерела можна розрахувати виходячи з завдання компенсації теплових втрат.
Традиційні системи опалення створюють потік теплого повітря, який піднімається до стелі, там охолоджується, і потім опускається у вигляді протягу на підлозі. Це призводить до охолодження підлоги, температура в кімнаті відчувається низькою, і витрати на опалення зростають.
Електричний тепла підлога рівномірно розподіляє тепло по поверхні всього статі. Ми відчуваємо себе більш комфортно, якщо температура у наших ніг декілька вище, ніж температура на рівні голови. Порівняно з традиційною системою опалення це дозволяє на 20% зменшити споживання електроенергії.
Конструкція і якість виготовлення дозволяє використовувати будь-нагрівальний кабель не тільки в приміщеннях будь-якої вологості, але і у воді, н... Читати далі »