Ще один обробний матеріал для стін, який в нинішньому вигляді порівняно недавно прийшов до нас і здорово розширив можливості в обробці як фасадів будівель, так і стін всередині приміщень.
Загалом звичайна штукатурка це одна з найбільш поширених і популярних технологій, що застосовується з незапам'ятних часів, тут все просто - на стіну наноситься спеціальний розчин, який вже після затвердіння покривається якийсь чистової обробкою - шпаклівка, фарба, шпалери... А головна відмінність декоративної штукатурки це те, що вона вже нічим не покривається і власне сама є остаточною обробкою, що і є головним плюсом цього матеріалу.
Якщо не вдаватися в різні хімічні тонкощі, то декоративна штукатурка - це зерниста штукатурна маса з структкрным наповнювачем, в якості якого найчастіше виступають дрібні камінчики. Поверхня отделаная декоративною штукатуркою має певний колір, текстуру і навіть малюнок.
Декоративні штукатурки можуть бути дрібнозернистими - у цьому випадку поверхня вийде з дрібної, однорідною текстурою і грубозернисті - ось тут є місце для польот... Читати далі »
Цікавим варіантом для оформлення вікон, як в квартирі, так і в офісі є рулонні штори День-Ніч. Такі рулонні штори поєднують в собі функціональність жалюзі і домашній затишок рулонних штор. Вони дозволяють м'яко регулювати ступінь освітленості, що швидко зробило їх дуже популярними. Також рулонні штори День-Ніч дуже прості у використанні.
Рулонні штори зебра (як часто називають рулонні штори типу День-Ніч) відрізняються від звичайних штор тим, що для них використовуються спеціальні тканини, які являють собою чергування прозорих і непрозорих смуг. Дані тканини використовуються в два шари, і коли прозора смуга одного шару збігається з непрозорою смугою іншого шару – в приміщенні досягається більша затемнення, коли ж прозорі шари обох шарів збігаються – в приміщенні стає світліше.
Регулювання потоку світла, що проникає в приміщення, буде здійснюватися зрушенням одних смуг стосовно інших. І для цього потрібно буде просто потягнути за ланцюжок управління, в результаті смуги будуть поступово зрушуватися до того як буде досягнутий необхідний просвіт. Дані системи... Читати далі »
Як з затишком існувати в однокімнатній квартирі? Сучасним жильям стали властиві розкриті місця, які відразу поєднують у собі відразу кілька приміщень різного призначення. Найвідоміший варіант такого симбіозу з'єднання вітальні з кухнею або їдальні. Можна ще глянути на фото про поділ кімнати на зони (там кілька прикладів реалізації зонування в реальних інтер'єрах).
Проте час від часу, кожна із зон може затребувати хоч маленький, ілюзорною, але кордону, яка безсумнівно допоможе зберегти неповторний характер і призначення зони світлиці.
Умовна межа між 2-ма просторами...
Не постійно, сидячи в кріслі, ми бажаємо створювати, як на кухні чистити картоплю, а перебуваючи на кухонній зоні, не бажаємо існувати втягнуті у футбольні дебати, що виникли по ходу забави. Умовна межа між 2-ма місцями безсумнівно допоможе нам допомагати бажану естетику інтер'єру.
Якщо у нас вітальня з кухнею є одним цільним, міні-бар може працювати... Читати далі »
Як чудово пахне на кухні, коли там готують щось смачненьке! Але дим, кіптява, частинки жиру, розсіяні в повітрі, борошняна пил небезпечні для органів дихання і аж ніяк не сприяють оздоровленню нашого організму.
Так і вміст кисню, згорає в процесі готування, кухні значно менше, ніж у звичайній кімнаті, а вологість, навпаки, вище норми. Ось чому необхідним елементом кухонного інтер'єру вважається очисник повітря, або простіше кажучи — витяжка. Усуваючи шкідливі домішки і запахи на кухні, вона одночасно захищає від кіптяви стелю, кухонні меблі. Наскільки ефективно? Це залежить від того, наскільки вдалий вибір.
У різних фірмах очисник повітря може називатися по-різному: кухонна витяжка; витяжної кухонний вентилятор; витяжна шафа; витяжний вентилятор типу "горн"; витяжний блок; витяжної модуль. Але справа не в назві, а в особливостях конструкції.
Витяжки бувають двох типів. Циркуляційні очищають повітря за допомо... Читати далі »