Головна » 2017 » Февраль » 20 » Технологія укладання ламінату на фанеру
09:52
Технологія укладання ламінату на фанеру

Ламінат в даний час є найбільш затребуваним матеріалом для виготовлення підлогового покриття в житлових приміщеннях. Пояснюється це тривалим терміном служби, невибагливістю в експлуатації, хорошими теплоізоляційними якостями і порівняно невисокою ціною.

До того ж великий вибір кольорової гами дозволяє підібрати ламінат під будь-який інтер'єр і дизайн. Головним і практично єдиним умовою для укладання ламінату є рівна поверхня підлоги. Якщо покласти ламінат на нерівна підлога, досить швидко між ламелями утворюються тріщини, в які потрапляє вода і сміття, деформуючи матеріал.

Ламінат є демократичним матеріалом у виборі поверхні для настилу – це може бути дерев'яна або бетонна підлога, паркет і навіть старий лінолеум не обов'язково видаляти. Однак, якщо поверхня має очевидні дефекти, такі як ями, сильний ухил або тріщини обов'язково потрібно позбавитися від них. Іноді вирівняти підлогу набагато важче і займає більше часу, ніж покласти сам ламінат. У таких випадках досвідчені майстри радять використовувати в якості основи листи фанери.

Вони кріпляться прямо на старий паркет або дерев'яні дошки. Укладання ламінату на фанеру робить споживчі якості ламінату набагато більш комфортними ніж укладання ламінату прямо на бетонну підлогу, який є холодним і не дуже комфортним покриттям, настійно рекомендують укласти фанеру для додаткової тепло і шумоізоляції.

ФОФ, цей тип фанери з-за технічних особливостей використовують тільки в промислових цілях.

ФСФ, фанера з високим рівнем вологостійкості, але в склад клею входять небезпечні для людини речовини, тому її не використовують в оздобленні санвузлів, ванних кімнат, лазень і кухонь.

ФК дозволена до використання в житлових приміщеннях.

Фанеру виготовляють з деревини хвойних порід дерев або з берези. Хвойна фанера практично недотримана процесам гниття, однак клей для її виробництва містить небезпечні речовини. Її використовують для покрівельних робіт.

Для оздоблювальних робіт і в меблевій промисловості використовують березову фанеру марки ФК. Підстава для ламінату, також краще виготовляти з цієї фанери. По своїй якості вона буває 4 класів. Фанера першого класу абсолютно гладка і практично не має видимих сучків. Фанера 4 класу – сама низькосортна. Для наших цілей підійде фанера 2-го класу.

Переглядів: 709
Пошук

Календар
«  Февраль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog