Головна » 2017 » Ноябрь » 1 » Шпаклівка стін своїми руками
18:34
Шпаклівка стін своїми руками

Поверхня повинна бути очищена від старих покриттів, які згодом можуть стати причиною поганої сцепляемости шпаклівки з поверхнею: набел, фарба, старі шпалери і т.п. Необхідно прогрунтувати стіни (стеля). Глибокі відколи, тріщини потрібно закрити спеціальними складами. Підготовлену поверхню обов'язково добре просушити.

Випускається шпаклівка в сухому вигляді і вже готова. Найчастіше використовується суха шпаклівка. Слідуючи інструкції її досить легко приготувати.

Для виконання робіт знадобиться наступний інструмент:

шпатель металевий широкий, від 40 до 60 см;
шпатель металевий вузький, до 7 см, він потрібен для забору суміші з ємності;
Не забудьте про респіратор та пластмасові окуляри, які надійно захистять вас від попадання пилу в очі і в верхні дихальні шляхи. Обов'язково користуйтеся рукавичками, щоб запобігти роздратування на ваших руках.

   Шпаклівка стін під шпалери

Розводимо, згідно з інструкцією, суху шпаклювальну суміш водою за допомогою будівельного міксера мул вручну. Вузьким шпателем накладаємо шпаклівку на широкий і виконуємо шпаклювання. Шпаклювати можна двома способами: від кута і з середини. У першому, від кута ведемо шпатель зі шпаклівкою до центру, розтягуючи шпаклівку як масло, коли готуєте бутерброд. Потім, проводимо вдруге в цьому ж напрямку, знімаючи зайву шпаклівку, допомагаючи вузьким шпателем. Так піднімаємося вгору, шар за шаром, як би накладаючи ці шари один на одного. У другому випадку, ведемо широкий шпатель з сумішшю від низу до верху, накладаючи шпаклівку, і видаляємо надлишки, ведучи шпатель в іншу сторону. Таким чином, шпаклюємо всю поверхню. Перед нанесенням другого шару, шліфуємо перший і грунтуємо.

Щоб зробити шпаклівку стін під фарбування, необхідно провести процес шпаклювання до 5 разів, тому що поверхня повинна бути ідеальною. Шпаклювання так - же, як і під шпалери виконується двома способами: від кута і з середини. В обох випадках тримаємо шпатель, як ракетку.

Шпаклівка стін і стелі, в залежності, під шпалери вона робиться або під фарбування, виконується так само, як і шпаклівка стін. Тут же, надлишки суміші знімаються широким шпателем у всіх напрямках, що дуже зручно при шпаклюванні стелі. Намагайтеся, при виконанні робіт на стелі стояти на такій висоті і в такій позі, щоб не доводилося сильно закидати голову назад, це може бути дуже небезпечним. Так як стеля найчастіше фарбують в білий колір, а він підкреслює як гідності, так і недоліки, намагайтеся нанести не менше 5 шарів шпаклівки і максимально добре прошкуріть поверхню. Шліфувати потрібно круговими рухами, злегка натискаючи на тримач з алмазної сіткою. При більш сильному натиску, можуть призвести до появи подряпин, які потім неестетично виглядатимуть на стелі.

      Як проводиться обробка стін з гіспокартонних

Шпаклівку також обов'язково використовують для закладення стиків гипсокартонових листів і капелюшків саморізів, це, якщо в подальшому гіпсокартон буде обклеювати шпалерами, якщо ж вирівнювання стін гіпсокартоном виконується під фарбування, поверхню необхідно повністю шпаклювати 3-5 разів, з обов'язковим шкуреніем і ґрунтуванням кожного шару.

За складом шпаклівка буває гіпсова і полімерна. В роботі більш зручна - полімерна. Вона, при замішуванні не утворює грудочок, легко наноситься і чудово шліфується.

При фарбуванні зашпакльованої поверхні найкраще використовувати валики: велюровий або з довгим або середнім ворсом, в залежності від того, яку ви хочете отримати фактуру.

Переглядів: 603
Пошук

Календар
«  Ноябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog