Головна » 2015 » Май » 6 » Ремонт без помилок.
14:00
Ремонт без помилок.
1. ВИСОТА КУХОННИХ МЕБЛІВ
За стандартом висота кухонних бази — 85 див. Замовники меблів часто забувають зробити поправку на зростання». В результаті, отримавши комплект шафок і робочих поверхонь стандартної висоти, змушені або сутулитися, або тягнутися щосили вгору. Якщо ви, маючи великий зріст, купили готову меблі, то можете поставити нижні шафки на ніжки і декорувати їх планкою. Для кухні в стилі кантрі роль підставок можуть виконати звичайні лицювальні цегли з красивою обробкою. Якщо ж меблі занадто висока для вас, то можете підпиляти її ніжки.


2. ПОТРІБНІ МИЙЦІ КРИЛА?
Поширена помилка - відмова від миття з крилом або від другої чаші: для економії місця. У кухні, де готують для великої родини, без об'ємної багатофункціональної раковини не обійтися. На крило — своєрідне продовження стільниці — можна ставити гарячий посуд або класти вимиті овочі та фрукти. Друга чаша дозволить мити одночасно великі каструлі і фрукти.

3. ВИСУВНІ ЯЩИКИ ЗАМІСТЬ ШАФ
Не поспішайте вішати в кухні полиці. Організуйте висувні ящики: це заощадить місце і впорядкує роботу. Простір в ящику легко розділити на секції і розставити на них будь-які ємності. Доступ до них буде зручним. Лише висуньте ящик - і все як на долоні. Внутрішні перегородки можете замовити окремо або ж використовувати звичайні пластикові контейнери.

4. ПРОСТО І ЗРУЧНО
Поглиблення замість ручок на дверках виглядають незвично і естетично і повністю відповідають сучасному увазі кухні. Але ви можете... зненавидіти цю уявну простоту, намагаючись відкрити дверцята вологими руками або не знімаючи манери. Вихід - система «клік-клак», яка дозволяє відчиняти дверці навіть ліктем. Ця система задовольнить навіть найбільш вимогливих власників кухонних меблів і дозволить мінімізувати простір будь-якої кухні.

5. Незгладимий слід
Сталеві фронти меблів, плитка холодильник модні й елегантні і особливо популярні у молодих пар. Однак навіть чисті долоні залишають на такій поверхні сліди. І це змушує старанну господиню регулярно витирати і вимивати блискучі предмети. Рішень проблеми два: придбати поліролі для нержавійки, які не тільки видаляють з таких поверхонь забруднення, але і запобігають, або сталеву техніку провідних виробників, оброблену спеціальним захисним покриттям.

6. Затишний куточок
Бажання створити комфорт у кухні не повинно призводити до плачевних результатів. Стіни чи їх фрагменти, оббиті тканиною, виглядають прекрасно, але швидко накопичують неприємні запахи і бруд. Милого для очей і душі ефекту теплого приміщення можете домогтися, використовуючи шпалери, що імітують матерію. Зрозуміло, в кухні найбільш підійдуть миються.

7. Який ХОЛОДИЛЬНИК зручний?
Магазини побутової техніки пропонують величезний вибір холодильників. Економне енергоспоживання, гарний фронт, зручна морозильна камера і відповідна ціна - важливі умови купівлі. Але уявіть: планування потребує перемістити холодильник — знадобиться змінити петлі так, щоб двері відкривалися в іншу сторону, а виявиться, що таке неможливо. А тому подумайте про це ще в магазині. Комплектація холодильника повинна відповідати складу сім'ї та способу її життя. Зовнішній дизайн важливий, але також важливо внутрішнє пристрій.

8. НЕ ЗАВАЖАЮЧИ ОДИН ОДНОМУ
Відсутність перегородок між вітальні, передпокою і кухнею робить приміщення світлим і просторим, але менш зручним. Якщо у гостьовій зоні працює телевізор, на кухні смажаться котлети, а неподалік грають діти, то шум заважає абсолютно всім. Та й звуки з сходової клітки будуть чутні у всій квартирі, а не тільки в передпокої. Встановіть вхідні двері з високою звукоізоляцією, а також заново перегородите приміщення. Останній прийом можливий, навіть якщо не хочеться втратити бажаний простір. Використовуйте рухливі або напівпрозорі ширми або перегородки. Встановіть простінки неповної висоти або відкриті з двох сторін полиці. Також допоможуть розсувні або складні двері на всю ширину приміщення.

9. ЕЛЕКТРИКА В БУДИНКУ
Скільки розеток потрібно в кімнаті? Ви вважаєте, достатньо двох або трьох? Що ж, це звичайна помилка. Досвід показує, що навіть в невеликій кімнаті необхідні розетки на кожній стіні. Тільки обов'язково узгодьте з професійним електриком їх кількість, тип (з заземленням або без) і розташування, пояснивши, скільки саме приладів буде одночасно включено. По євростандарту висота розеток від підлоги повинна бути 30 див.

10. ПРАКТИЧНИЙ НАРЯД для вікон
Вікна в спальні або вітальні хороші в обрамленні довгих фіранок, мальовничо лягають на підлогу. Але чи готові ви регулярно пилососити не тільки підлоги, килими, але і гардини? Красивий «шлейф» додасть господині роботи, особливо якщо в будинку є чотириногі друзі. Якщо ви не хочете відмовитися від подібної краси, то вибирайте тканину з брудовідштовхуючим і антистатичної просоченням. Це не позбавить вас від прибирання назавжди, але дозволить проводити її рідше.

11. Нескладна робота
Багатьом знайома проблема прибирання пилу на відкритих книжкових полицях. Особливо гостро вона стоїть в будинках, де живуть люди, схильні до алергії. Єдине прийнятне рішення — замовлення або купівля меблів з заскленими фронтами. Уникнути в закритих полицях затхлості і зайвої вологості допоможуть невеликі вентиляційні отвори в бічних стінках. Цей прийом забезпечить книг сприятливий мікроклімат і позбавить вас від проблем з пилом. Як правило, поважають себе виробники випускають меблі з вже готовими отворами.

12. «СОНЦЕ» ДЛЯ АКВАРІУМА
Великий акваріум, повний коралів і екзотичних рибок, прикрашає квартиру. Особливо ефектно він виглядає, коли відкритий з двох сторін. Однак встановлювати його на світлі прямих сонячних променів помилково, особливо якщо вони йдуть з вікон, що виходять на південь, адже в цьому випадку акваріум почне заростати водоростями і втратить свою привабливість. Поставте для особистого «водного світу» місце, куди потрапляє тільки розсіяне сонячне світло, і, якщо це необхідно, то використовуйте штучне освітлення з регульованою інтенсивністю. До речі, воно буде виконувати роль додаткового декоративного освітлення кімнати.

13. Високий хід
В дворівневих квартирах і приватних будинках господарі нерідко стикаються з проблемою установки сходів. Вибираючи, недостатньо звертати увагу на дизайн і вартість, набагато важливіше конструкція. Навіть невеликі відхилення в розрахунках висоти і ширини сходів або їх частоти можуть виявитися критичними для дітей і літніх людей. Тому сходи не та деталь обстановки, на якій можна економити. І замовляти її потрібно у фірмах з хорошою репутацією. Не пошкодуйте часу і сил на вибір зручної та безпечної конструкції. Прийняти правильне рішення вам також допоможуть фахівці.

14. ЩИТ ДЛЯ ЛАМІНАТУ
Ламінат - сучасне, легка в збірці і красиве покриття. Не дивно, що воно стрімко завоювало популярність на вітчизняному ринку. Але, щоб ламінована підлога була в радість, вибираючи, зверніть увагу на клас його зносостійкості. У передпокої, на кухні або в спальні навантаження на підлогу абсолютно різна, і в кожному приміщенні потрібні різні матеріали. Але, навіть якщо ви вибрали найбільш міцний, то обов'язково підклейте під ніжки меблів шматочки фетру.

15. БІЛІШЕ БІЛОГО
Світлі або білі стіни в кімнаті викликають відчуття прохолоди і візуально збільшують простір. З іншого боку, вони можуть нагадати про лікарні і «переохолодити» інтер'єр в зимову пору, коли це зовсім не потрібно. Якщо вам необхідно візуально розширити кімнату, але при цьому створити відчуття тепла і затишку, то залиште три стіни світлими, а одну пофарбуйте в насичений колір. Кімната заграє новими фарбами, стане затишною і не втратить відчуття простору. Цей прийом дозволить вам розширити колірну гамму меблів або створити гармонійне оточення для вже наявних крісел і диванів.

16. ЧОРНІШЕ ЧОРНОГО
Багато читачів зізнаються у своїй пристрасті до контрастним кольоровим рішенням і сміливим поєднанням. Одне з них — світлі стіни і чорна меблі. Елегантність і строгість чорно-білого поєднання була і залишається поза конкуренцією. Але підтримувати чистоту в такій квартирі неймовірно важко, адже на темному тлі виразно видно пил. Щоб уникнути проблем з прибиранням, користуйтеся тільки спеціальними серветками з антистатичним ефектом або (в крайньому випадку) протирайте меблі серветкою, змоченою будь антистатиком. Також має сенс купити пилосос з подвійною фільтрацією повітря.

17. Красиві візерунки замість однотонності
Мрієте про плитці, килимі або паласі одного кольору? Подумайте добре, перед тим як придбати, особливо якщо вам по душі світлі відтінки. Рожеве або сніжно-біле покриття виглядає приголомшливо, але тільки якщо воно ідеально чисте! А адже підтримувати покриття в такому стані дуже складно. Зверніть увагу на матеріали з дрібним геометричним або флористичним візерунком: вони красиві і скорочують час прибирання.

18. БРА АБО ТОРШЕР?
Під час ремонту та встановлення електричних проводів фахівці зазвичай запитують у господарів, де будуть розміщені бра. Це дозволяє надійно і непомітно провести в стіні провід. Якщо ви не змогли визначитися вчасно, то краще користуйтеся торшерами: бра з висячими уздовж стін проводами виглядають непривабливо. По євростандарту бра необхідно встановити в 150-200 см від підлоги.

19. НИЗЬКА ВАННА
Встановлена глибоко в підлозі ванна не вимагає додаткових елементів і оптично не зменшує приміщення, але в неї не дуже зручно заходити. Так і помити дальню поверхню непросто. Оптимальне рішення-відкрити одну сторону і зробити імітацію ступенів і подіуму. Щоб сходи не були слизькими, їх можна обробити дерев'яними панелями в тон подіуму.
Переглядів: 908
Пошук

Календар
«  Май 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog