Головна » 2015 » Декабрь » 29 » Правильна укладка плитки у ванній
03:03
Правильна укладка плитки у ванній

Ремонт у ванній кімнаті, як правило, починається з обробки стін і підлоги приміщення. Зазвичай для даної задачі обирають традиційний спосіб - облицювання стін і підлоги керамічною плиткою.

Якщо економічна ситуація в родині не дозволяє вдаватися до послуг професійних фахівців з укладання плитки, а відремонтувати ванну все ж дуже хочеться, можна виконати всі необхідні роботи своїми руками, заощадивши кошти і зберігши впевненість в якості результату.

В якості підготовчих робіт, потрібно в першу чергу зробити всі необхідні виміри: висота і ширина кожної стіни. Керамічна плитка для обробки ванної кімнати продається з розрахунку необхідної кількості квадратних метрів, у свою чергу, число різних елементів декору (бордюри і т. д.) розраховується вже в погонних метрах. При цьому варто врахувати ймовірність шлюбу або пошкодження плитки в ході виконання ремонтних робіт, тому краще придбати плитку з запасом, мінімум, 5% від необхідної кількості.

Вибираючи керамічну плитку для ремонту у ванній, важливо знати основні критерії, за якими розрізняються окремі її види: - клас міцності: максимально міцною є плитка п'ятого класу, використовувана зазвичай в місцях великого скупчення і руху людей, а для оформлення ванної кімнати в домашніх умовах цілком достатньо буде плитки першого класу міцності для стін і 2-3 класу - для підлоги. - рівень поглинання вологи: позначається поєднанням римських цифр і букв.

Букви позначають метод виготовлення плитки, для нас важливі цифри - максимальною стійкістю до вологи має плитка класу Ia та Ib. Також для ванної кімнати можна використовувати плитку класу IIa і IIb, інші більш високі класи вологопоглинання тут не підійдуть. - розмір плитки: обов'язково варто ознайомитися зі зразками укладання плитки у спеціалізованих журналах, або в Інтернеті. 

Наприклад, у невеликих ванних гармонійніше буде виглядати плитка невеликого розміру. - форма керамічної плитки: класичними варіантами форми плитка є прямокутник і квадрат, однак існують і інші, більш креативні варіанти форм, використовуючи які можна досягти гарного візуального ефекту.

Для приміщень з низькою стелею оптимально використовувати плитки прямокутної форми, вертикальне укладання такої плитки візуально "підніме" стеля. - колірне рішення: серед різноманіття варіантів плитки - однотонною і з малюнком, з матовою або глянцевою поверхнею, важливо вибрати те, що буде гармонійно поєднуватися з меблями і сантехнікою вашої ванної кімнати. - рельєфність плитки: у продажу існують як гладкі варіанти, так і плитки з рельєфною поверхнею, особливо доречних на підлозі ванної кімнати, так як виражений рельєф зменшує ризик посковзнутися на вологому підлозі.

Переглядів: 739
Пошук

Календар
«  Декабрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog