Головна » 2016 » Июль » 16 » Обробка ванної кімнати
07:56
Обробка ванної кімнати

Не знаю, кому цікава обробка квартир взагалі, а оздоблення ванної кімнати цікава особисто мені. Бо незабаром будинку збираюся цим зайнятися. Повинно вийти, в ідеалі, щось типу цього.

Ванна кімната в будь-якому будинку або квартирі має підвищену вологість, тому до її обробці потрібно підходити дуже серйозно, підбираючи тільки якісні оздоблювальні матеріали. Пластикові панелі цілком підійдуть.

Для початку необхідно вирівняти підлогу за допомогою бетонної стяжки. Цю роботу треба виконати в обов'язковому порядку для того, щоб в разі протечки, вода не "втекла" в один кут, що може призвести до затоплення сусідів знизу або підвальних приміщень. Немає у мене ні сусідів знизу (приватний будинок), ні підвалу. Зроблений "тепла підлога", що за замовчуванням має на увазі бетонну стяжку.

Після того, як бетонна плита висохне, що займає 1-2 дні, потрібно укласти гідроізоляційний матеріал, а саме руберойд. Ги-ги. Підійде і поліетилен в 2 шари.

Після підготовчих робіт відбувається укладання плитки. Для цього вам потрібно придбати спеціальний клей і пластмасові розпірки, для того, щоб плитка лягла рівно одна до одної. Зазвичай після того, як робота буде завершена, зверху залишається розмиті сліди від клею. Для того щоб їх видалити використовують звичайну суху ганчірку, так як волога тільки погіршить розлучення. Ага!

Слідом переходять до обробки стін у ванній кімнаті. Для обшивки стін вам знадобитися точно заміряти весь периметр кімнати в ширину і висоту, причому стелю потрібно заміряти окремо. Дуже вигідним і практичним матеріалом можуть послужити пластикові панелі, у яких маса переваг. Вони легко миються і мають широку колірну гаму. Та й не дорого, ящетаю.

На стіну прикріплюються невеликі бруски у три ряди по всіх стінах, саме до них і будуть прикріплюватися ваші панелі. Блін, є спеціальний металевий профіль, які бруски у ванній?

Між панелями і стіною, за бажанням власника квартири, можна укласти звукоізоляційний пінопласт. В моєму випадку буде скловата, щоб тепліше. Відміряють потрібний розмір панелі за допомогою рулетки і олівця (а маркер підійде?), а потрібно відпиляти кількість можна буде ножем або пилкою.

Після цього панелі, за допомогою шуруповерта та шурупів, прикріплюються до брусків на стіні. Вони дуже легкі в монтажі, так як вставляються стик в стик між собою.

Далі виконують обробку стелі з використанням тих же брусів (профіль). Їх вертикально прикріплюють до бічних стін і поверх встановлюють панелі.

Не варто забувати про заздалегідь підведеної каналізації та освітлення. Ну це треба зробити в першу чергу, інакше доведеться відривати. При правильній підготовчій роботі вирізати потрібні отвори не складе ніякої праці.

Останнім етапом встановлюють куточки поверх панелей за допомогою спеціального клею.

Уважно продумайте всі елементи декору, так щоб поєднання стін відповідало з кольором сантехніки. Для декору і функціональності можна придбати шафка або тумбочку.

Переглядів: 717
Пошук

Календар
«  Июль 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog