Головна » 2016 » Октябрь » 18 » Характеристика основи покрівельних матеріалів
12:07
Характеристика основи покрівельних матеріалів

Склохолст - найдешевший варіант. Він більш міцний порівняно з картоном і не схильний до гниття. За відгуками російських виробників покрівельних і гідроізоляційних матеріалів – дана група матеріалів на основі скловолокна мало придатна для застосування в якості верхнього шару покрівельного і гідроізоляційного покриття.

Як правило, при будівництві нових об'єктів рулонний матеріал на основі скловолокна використовуються в нижніх шарах покриття, а матеріали на основі склотканини та поліестеру – в якості верхнього шару.

Матеріали на основі стеклохолстов, виробництво яких в Західній Європі дуже велика (приблизно 1/3 ринку), в Росії на даний момент недостатньо розвинене. Це пояснюється високою часткою матеріалів першого і другого покоління на картонній основі в структурі виробництва. Багатьом виробникам недоцільно перебудовувати свою виробництва на матеріали на не гниючих підстав у вигляді двох факторів:

 -низька платоспроможність попиту, особливо в регіонах; 
 -наявність власного виробництва картону на підприємствах – виробниках рулонних матеріалів. 

Склотканина в 3-5 разів міцніше склополотна і відповідно в 2-3 рази дорожче. Ця високоміцна негниющая основа значно збільшує термін служби матеріалу в порівнянні з руберойдом, а також знижує ризик пошкодження покрівельного і гідроізоляційного килима під час експлуатації.

Поліестер так само міцний, як і склотканина, теж не гниє і до того ж дозволяє добитися набагато кращого зчеплення з бітумної наслойкой, що ще більшою мірою покращує властивості матеріалу. Крім того, поліестер є більш еластичним матеріалом в порівнянні з матеріалами з скловолокна.

На відміну від стеклотканей з їх малим відносним подовженням (2-4%), поліефірні основи здатні збільшуватися на 15-30%, забезпечуючи суцільність покрівельного покриття в жорстких умовах експлуатації. Розширення застосування матеріалів на основі поліефірних полотен актуально в Росії з її континентальним кліматом, частими і значними сезонними і добовими коливаннями температур.

У Західній Європі на частку рулонних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів на основі з поліестера припадає більше половини вироблених рулонних покрівельних матеріалів. Цікавим рішенням при виробництві рулонних покрівельних матеріалів є використання у ролі основи металевої фольги – алюмінієвої або мідної. При цьому фольга розташовується на лицьовій поверхні матеріалу і служить не тільки основою, але і захищає бітумний шар від сонячних променів, створює декоративний ефект.

Завдяки цьому матеріали відрізняються високою довговічністю за рахунок уповільнення старіння бітумного сполучного. У звичайних матеріалах для захисту від сонячного випромінювання застосовуються бронюють посипання з кольоровою мінеральною (сланцевої, керамічної) крихти. Такі посипання більш надійні, ніж традиційні пісок і слюда, і надають декоративність матеріалу.

Використання рулонних покрівельних матеріалів передбачає пристрій багатошарового покрівельного килима. Багато компаній – виробники рулонних покрівельних матеріалів в останні роки почали використовувати інший метод, що полягає в заміні всього покрівельного килима одним багатошаровим композиційним матеріалом: наприклад, два шари основи і три шари бітуму, який дозволяє настилати рулонну покрівлю за один раз.

Переглядів: 955
Пошук

Календар
«  Октябрь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog