Головна » 2016 » Январь » 26 » «Капітальний» ремонт квартири передбачає
09:57
«Капітальний» ремонт квартири передбачає

Переклеювання шпалер, штукатурка стін і їх вирівнювання; укладання плитки, електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, необхідні для роботи з стелею і підлогою, злам старих перегородок та влаштування нових. Тим не менш, основними роботами при ремонті квартири є: штукатурні, малярні, столярні роботи, ремонт підлог, ремонт стін, ремонт стель.


Слід зазначити, що спершу чергу при "капітального" ремонту може бути реалізований дизайн-проект ремонту квартири (за бажанням клієнта).

Будь-який ремонт квартири починається безпосередньо з робіт по демонтажу. Процес демонтажу квартири ґрунтується на утилізації застарілих стін і перегородок, зняття покриття зі стін і стелі. Даний вид роботи з демонтажу один з найбрудніших етапів ремонту.

Наступним етапом ремонту квартири є штукатурні роботи. Вони полягають у підготовці і нанесенні шару будівельного розчину (т. зв. штукатурки) на різні поверхні для їх вирівнювання, захисту від атмосферних та інших впливів, а також, щоб надати цим поверхням декоративні властивості. В залежності від призначення штукатурка поділяється на звичайну, декоративну і спеціальну, а в залежності від якості - на просту, поліпшену ("під правило") і високоякісну. У житлових приміщеннях виконується звичайна поліпшена штукатурка, у нежилі (підвали, склади і т. д.)- проста звичайна ("під сокіл"). Для обробки фасадів, холів, вестибюлів застосовують декоративну високоякісну штукатурку.

Малярні роботи по ремонту квартир включають багато операцій: очищення поверхні, нанесення грунтовочного складу, підмазку нерівних місць, шліфування, шпаклювання, власне забарвлення і остаточну обробку поверхні. Лакофарбові покриття бувають прозорі і непрозорі, блискучі і матові, гладкі і шорсткі, неводостійкі і водостійкі. Вони складаються, як правило, з шару грунтовки, одного або декількох шарів шпаклівки з проміжними шарами грунтовки, верхнього шару грунтовки і 1-3 шарів фарбувального складу. Огрунтовывая поверхню, підвищують міцність зчеплення з нею шпаклівки чи фарби. Шпаклюванням заповнюють різні нерівності і вирівнюють поверхню під остаточну забарвлення. Коли фарбу наносять прямо на грунтовку, то в якості грунтовки рекомендується використовувати цей барвистий склад, але розріджений розчинником. Густими шпаклівками (подмазочными настею) заповнюють тріщини, раковини, вибоїни розміром до 5 мм Дефекти більшої глибини закладають полимерцементным (або гипсолимерцементным) розчином. Кожен шар шпаклівки грунтують. Грунтувальні склади і шпаклівки також бувають водяні, масляні, масляно-клейові, синтетичні. Під водно-крейдяні, клеї крейдяні, клейові і олійно-водні емульсійні фарбувальні склади, а також під неводостійкі грунтовки застосовують мідно-купоросні, квасцовые, глиноземні, клейові, масляно-клейові шпаклівки. Під масляні і синтетичні фарбувальні склади застосовують шпаклівки на масляних і синтетичних зв'язуючих.

Щоб квартира придбала належну красу без столярних робіт не обійтися. Столярні роботи в процесі ремонту квартири пов'язані з виготовленням і установкою столярних виробів (вікна, двері, перегородки, плінтуси, наличники, поручні); з виготовленням вбудованих меблів, а також з врізкою замків, установкою ручок, петель, фурнітури. У столярній справі використовують різні матеріали: дошки та бруски з хвойних і листяних порід дерев, стругані погонажні вироби (плінтуси, наличники, підвіконні дошки, паркетні планки), фанеру, деревинно-волокнисті (ДВП) і деревно-стружкові (ДСП) плити.

До полам - завжди особливе ставлення, оскільки підлоги в приміщенні - це його основа, фундамент. Підлоги в квартирі після ремонту повинні придбати ідеально рівну поверхню. Для підлоги можуть бути застосовані наступні матеріали: паркет, лінолеум, плитка. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки: від ціни до витонченого вигляду. На сьогоднішній день для ремонту підлоги в квартирах існує багато технологій, серед яких заслуговують особливої уваги так звані "наливні підлоги". Це спеціальні самовирівнюючі швидкотверднучі суміші, що наноситься на підлогу. Вони дозволяють швидко і якісно добитися ідеально рівної поверхні підлоги, наскільки б нерівним він не був. На підготовлений рівна підлога настилається підлогове покриття. Величезний вибір підлогових покриттів дозволяє знайти варіант на будь-який запит і будь-який бюджет.

Стін повинно відводитися належне увагу, так як вони одні з найбільш видимих елементів інтер'єру. В залежності від поточного і бажаного стану стін, проводяться шпатлевочно-малярые роботи, штукатурка і фарбування, обклеювання шпалерами або обшивка.

Для ремонту квартир передбачається різноманіття матеріалів і застосовуваних технологій, які дозволяють перетворити будь-яку стіну в ідеальну - у якому жалюгідному стані вона ні була чи, а якщо необхідно, то викласти нову.
Стеля, так само як і стіни, і підлогу, - важлива складова загального вигляду вашого будинку або квартири.

Традиційним варіантом для обробки стелі - побілка. У наш час вже складно визнати оптимальною. Швидше, навпаки. Процес трудомісткий, результат недовговічний, так і обсипається вона постійно.

При ремонті стель у квартирі проводиться вирівнювання стелі, шпаклівка з армуванням тріщин і міжпанельних стиків стеля-стіна, штукатурка і грунтовка.

Останнім часом стали дуже популярні підвісні стелі, а так само натяжні. Це закономірно, оскільки вони швидко встановлюються і ефективно приховують численні нерівності. Підвісні стелі дозволяють встановлювати в них будь-яку кількість точкових світильників, що дозволяють створити будь-яку підсвічування приміщення від локального до повного.

Переглядів: 747
Пошук

Календар
«  Январь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog