Головна » 2020 » Январь » 5 » Як правильно приклеїти стельовий плінтус
17:07
Як правильно приклеїти стельовий плінтус

На перший погляд завдання самостійно приклеїти стельовий плінтус не викликає ніяких труднощів. Однак при більш детальному розгляді справи йдуть трохи інакше.

Стельові плінтуса застосовують в якості декору, але головне - вони здатні закрити малосимпатичні зазори між поверхнею стелі і обробкою стіни. Наприклад, досить часто зустрічається така ситуація: ви клеїте шпалери і, просуваючись по стіні помічаєте, що все ширше і ширше стає щілину між стелею і шпалерами. Вихід туту один - йти прямо в магазин і купувати стельові плінтуса (багети).

Спочатку міряємо периметр приміщення. Потім, з урахуванням того, що стандартна довжина стельового плінтуса 2 м, вираховуємо, скільки багетів потрібно. Рекомендується взяти з невеликим запасом, щоб не довелося знову йти в магазин. Також заздалегідь визначаємо необхідну ширину.

Зауважимо, що багетои клеяться до стіни двома різними способами. Перший - клеїти плінтуса за допомогою клею на шпалери, другий - прямо на шпаклівку ще до обробки стін шпалерами. Багато майстрів воліють клеїти багети першим способом - прямо на шпалери, використовуючи для цей клей "Момент Монтаж", при цьому вони стверджують, що все відмінно тримається. Однак якщо стіна не зовсім рівна, то між плінтусом і стіною утворюються щілини. Їх також можна замазати за допомогою "Момент Монтаж", він білого кольору, тому буде непомітно.

Звичайно, оптимальним варіантом було б ідеально вирівняти стіни ... Але деякі майстри з досить великим досвідом євроремонтів радять застосовувати другий спосіб кріплення стельового плінтуса - тобто прямо на шпаклівку ще до поклейки шпалер. Застосовуючи цей спосіб, щілини ви закладіть відразу ж при нанесенні шпаклівки, а шпалери будете рівняти під плінтуса. У підсумку виходить непогано.

Розповімо докладніше про кожен з цих двох способів. Починати завжди потрібно з кута кімнати. Зараз можна купити готові уголочние плінтуса, які досить часто продаються разом з основними. Але якщо відповідних не знайшлося, доведеться робити кут самим, що не так вже й просто.

Для цього знадобляться стусло, ножівка або ніж. Багет вставляємо в стусло, дотримуючись кут в 45 градусів, і щільно притискаємо. Потім ріжемо плінтус під потрібним кутом з зовнішньої або внутрішньої сторони.

 Зауважимо, що досить непросто для новачка. Фото наочно показує, як вирізати кут з внутрішньої і зовнішньої сторони стельового плінтуса.

В першу чергу вирізаємо зовнішній кут, а потім вирізаємо внутрішній кут.

Рекомендуємо спочатку потренуватися в різанні кутів на шматочках плінтусів. Коли почне виходити, можна приступати до цієї работе.Когда перший кут зроблений, клеїмо кутові багети до стіни. Якщо ви клеїте плінтуса безпосередньо на шпалери, потрібно рясно і ретельно промазати галтелі клеєм і з зусиллям притиснути до стіни. Якщо є щілини між стіною і плінтусом, їх теж замазують клеєм. Залишки клею акуратно витерти м'якою ганчіркою.

Якщо ви хочете клеїти стельові багети другим способом, тобто за допомогою шпаклівки, то чинимо так: за допомогою шпателя наносимо шпаклівку на багет і з зусиллям притискаємо її до стіни. Щілини між стіною і плінтусом закладаємо шпаклівкою, залишки видаляємо мокрою ганчіркою або шпателем.

Закінчивши робити кут, кріпимо наступний плінтус в стик до раніше приклеєного і так поки не дійдемо до кута кімнати. Тут міряємо відстань, який залишився до кута, виміряємо і відрізаємо відсутню частину плінтуса. Таким чином клеїться сторона, що йде в стик з уже приклеєним плінтусом, а з іншого боку знову ріжемо кут описаним вище способом.

Приклеєні стельові плінтуса можна пофарбувати в тон стелі.

Переглядів: 2274
Пошук

Календар
«  Январь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog