Автоматизація магазину складається з установки електронного торгівельного обладнання та автоматизованої системи управління бізнес-процесом. В результаті автоматизації повинна збільшитися прибуток з кожного квадратного метра торгової площі.

Основними завданнями автоматизації торгових точок є: - зменшення тривалості часу та якості обслуговування клієнтів; - підвищення професійного рівня торгових працівників при зверненні зі спеціалізованими програмами та торгівельним обладнанням; - спостереження за поведінкою несумлінних працівників і відвідувачів торгової точки; - впорядкування ведення бухгалтерського обліку і звітності в магазині; - надання можливості отримувати оперативні відомості про стан бізнесу і про методи підвищення ступеня його ефективності; - в цілях оптимізації бізнесу скорочення робочих одиниць з числа обслуговуючого персоналу.

Переглядів: 811 | Дата: 06.12.2014

Головна мета власника електронного бізнесу навчити комп'ютер приносити прибуток без постійного його присутності за монітором. При грамотному вирішенні даного завдання цілком під силу зробити з комп'ютера автоматизованого працівника, який би самостійно займався генерацією трафіку, реалізовував товари і послуги, а в окремо взятих випадках навіть займався питаннями транспортування придбаного виробу до місця знаходження клієнта.

Для цього можна, наприклад, встановити на власному інтернет-ресурсі cgi-програми, які будуть займатися генеруванням трафіку, працювати на вас в будь-який час дня і ночі і приносити стабільний дохід незалежно від того, перебуваєте ви в даний момент за комп'ютером або зайняті іншою справою. Провівши автоматизацію на одному напрямку роботи, у вас з'являється багато вільного часу, який можна буде витратити на розробку і автоматизацію іншого напрямку (автоматичні продажу, прийом платежів), після якого зайнятися третім і так далі.

Переглядів: 782 | Дата: 06.12.2014

Сьогодні за обсягами виробництва харчова галузь займає одне з лідируючих місць, і як наслідок, цей бізнес є дуже прибутковим, що можна легко пояснити тим, що від їжі людина ніколи не відмовиться, їсти він буде завжди. У наші дні автоматизація присутня майже на всіх виробництвах продуктів харчування, так як інакше дуже складно виготовляти досить велику кількість виробів. Обладнання, що застосовується в сучасному виробництві харчових продуктів, являють собою складну систему з автоматизованим електронним управлінням.

Під управлінням запрограмованих агрегатів проходить весь процес, починаючи від дозування і подачі вихідної сировини, закінчуючи вибракуванням, приміщенням в упаковку і відправкою на склад готової продукції. Основна увага приділяється контролюючим приладів. З їх допомогою можна проводити максимально точне спостереження за зовнішніми та внутрішніми факторами, що впливають на працюючу систему.

Переглядів: 817 | Дата: 06.12.2014

Майже на кожному виробництві потрібно вирішувати проблеми, що відносять до упаковки готового товару. Це відбувається по - різному. Але, мабуть, найкращим вирішенням проблеми є упаковка «під ключ», яка являє собою підхід до питань автоматизації виробництва в сукупності, і складається з досить просто монтуються до складу високотехнологічного автоматичного обладнання ліній для пакування продукції великої продуктивності. Використання цього обладнання дозволить поліпшити роботу налагоджених автоматизованих виробничих процесів.

Щоб автоматизувати процес упаковки, по - перше, потрібно детально вивчити виробничі завдання і спроектувати комплекс виробничих ліній. На цьому етапі проекту необхідно врахувати можливості встановлюється пакувального обладнання. Тільки після цього відбувається безпосередньо його монтаж. Існують різні технології упаковки, до їх числа можна зарахувати наступні пристрої: паллетайзеры, стрепінг-машини, автоматичні і напівавтоматичні палетообмотувачі, термоусадочное обладнання.

Переглядів: 860 | Дата: 06.12.2014

Ох, охлаждение. Забавно, что такая мелочь, как «сделать что-то холоднее», играет важную роль в современном обществе. От холодильников до радиаторов в автомобилях, от кондиционеров до кулеров в вашем ПК, системы охлаждения - большое дело!

Самое маленькое нововведение, повышающее продуктивность, может спасти миллионы долларов или гривен за электричество, значительно ускорить компьютеры и обезопасить технику. Исследователи из Стэнфорда хвастают, что создали пассивную радиаторную систему, которая работает, излучая тепло непосредственно в космос; не в окружающую городскую среду или атмосферу, где тепло все равно будет нас преследовать, а в сверх холодный космос!

Будь то кондиционер, или вентилятор в компьютере, охлаждение всегда сводится к одному: перенести тепло из одного места в другое. Согласно первому закону термодинамики (закон сохранения энергии), это все, что мы можем сделать. В случае с кондиционером, вы забираете тепло из с... Читати далі »

Переглядів: 786 | Дата: 05.12.2014

« 1 2 ... 316 317 318 319 320 ... 353 354 »
Пошук

Календар
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog