Ринок житлової нерухомості за останні роки зазнав істотні зміни, зокрема, збагатилося цілим поруч нових форматів: таунхауси, дуплекси, квадроксы вже не є дивиною для рядового покупця. Окремою позицією в цьому ряду стоять багаторівневі квартири, які сьогодні досить популярні.

Причому, мова зараз піде не про таунхаусах, які традиційно прийнято відносити до цього виду житла, а про квартирах, розташованих у багатоповерхових житлових будинках.

Отже, що ж таке багаторівневі квартири? Це квартири, як правило, великої площі і вільного планування, кімнати якій розташовані на двох або більше рівнях. Перші такі квартири в Москві з'явилися вже давно, ще в радянський час - вони зустрічалися в тодішніх «елітних будинках, побудованих для представників партійної номенклатури.

Кімнат в таких квартирах могло бути скільки завгодно, а от планування була досить стандартною: на нижньому поверсі розташовувалися велика кухня і підсобні приміще... Читати далі »

Переглядів: 879 | Дата: 05.03.2015

Можливості компанії Spark дозволяють застосовувати нестандартні дизайнерські рішення, а також експериментувати в області декорування скла і виготовляти скло з урахуванням стилю, колірної гами інтер'єру замовника.

Піскоструминна обробка скла - механічна обробка поверхні скла, що дозволяє домогтися ефекту матовості» скла. Піскоструминні малюнки на поверхні скла і дзеркала відрізняються високою стійкістю візерунка до зовнішніх впливів. Піскоструминна обробка може бути виконана як на низькому, так і на гнутом склі.

Це найпоширеніший метод декорування скла, т. к. піскоструминними малюнками можуть бути прикрашені скляні перегородки, дзеркала для шаф-купе, меблеві фасади, міжкімнатні двері.

Хімічне травлення (сатинування) - це технологія обробки скла, заснована на впливі хімічних речовин, що володіють кислотними властивостями, на поверхню скла, що дозволяє отримати рівномірно - матовий , прозорий або глибинно - матовий ефект поверхні.

Оригінальним доповненням до будь-якого малюнку, художнього вітражу стануть елементи бевелі і Читати далі »

Переглядів: 1245 | Дата: 05.03.2015

Перець - рослина теплого сезону, тому занадто поспішати посівом насіння на розсаду не варто, якщо, звичайно, ви не плануєте згодом вирощувати його в теплиці. Починати посів можна з другої декади березня, але ще на початку квітня зробити це буде не пізно.

Солодкі сорти перцю включають безліч різновидів культури, і всі вони потребують постійно теплих температур і регулярних поливах.

#Перець на початку свого життя - рослина медленнорастущее, його #розсада завжди набагато менше за розміром, ніж, наприклад, #рассада_томатов. Для продовження періоду вегетації молоді рослини перцю можуть перебувати в приміщенні від шести до восьми тижнів. Принаймні, поки ще є ризик останніх нічних весняних заморозків (зворотних), перець у відкритий грунт не висаджують. Як виростити розсаду перцю міцною, у перспективі здатної дати добрі плоди?

Переглядів: 839 | Дата: 01.03.2015

Строить сооружения из дерева является традицией, которая сохранилась еще со времен древнерусской архитектуры. Большое количество рис древнерусских зодчеств позаимствовал и наш украинский народ.

В результате этого мы до сих пор можем встретить на нашей земле неизвестные раньше деревянные сооружения. Обычно это храмы и здания религиозного назначения. 


Сегодня можем наблюдать заметное увеличение интереса к строительству именно из дерева жилых зданий и сооружений другого назначения. И это понятно, ведь человек стремится жить в комфорте: дерево сохраняет положительную энергетику и после того, как его превратили в строительный материал. Большой плюс и в том, что дерево удобно в обработке, что позволяет изготавливать много видов сооружений.

В качестве строительного материала дерево было, есть и всегда будет привлекательным, с давних времен считается долговечным, красивым и удобным строительным материалом. Дом из дерева имеет такие преимущества как: здоровый климат, конструкции из дерева более долговечны, отсутствие вредных для организма человека веществ... Читати далі »
Переглядів: 830 | Дата: 01.03.2015

История бани уходит своими корнями в древнейшие времена. Около шести тысяч лет назад предки современных жителей арабских стран придавали большое значение чистоте своего тела и везде активно пользовались банями.


Египетские жрецы имели везде комфортно устроены и доступны каждому бани и обмывались четыре раза в сутки: два раза днем и два раза ночью. Нешуточная приверженность к банного дела, массажа и ограниченность в еде помогали египтянам сохранять стройность фигуры и успешно бороться с процессом старения. А египетские врачи того времени считались лучшими в мире и загадочное искусство лечения различных болезней не представляли без ритуального использования воды и бань.

Особую популярность имела процедура посещения бани у римлян. Здесь существовал целый культ банного дела. Даже при встрече древние жители Рима вместо приветствия спрашивали друг у друга: «Как потеешь?». А на одной из старинных построек сохранилась надпись: «Банить, любовь и радость - до старости мы вместе», который дошел до наших времен. Баня для римлян служила целым ритуальным помещением, была неотъемле... Читати далі »
Переглядів: 878 | Дата: 01.03.2015

« 1 2 ... 289 290 291 292 293 ... 353 354 »
Пошук

Календар
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog