Стаття 355 ЦК свідчить, що майно належить співвласникам на праві спільної часткової або сумісної власності.

Спільна власність вважається частковою, якщо за законом не встановлена спільна сумісна власність на майно. Якщо будинок не поділений в натурі, частки у праві спільної часткової власності вважаються рівними у всіх співвласників. У свою чергу, співвласник може самостійно розпоряджатися своєю часткою майна і вимагати цю частину для управління нею.

Якщо співвласників двоє, має місце поділ майна. Тому, згідно із законодавством, для передачі права власності на половину будинку іншій особі потрібно виділити частку.

Для цього необхідно зареєструвати розділ будинку в бюро технічної інвентаризації і взяти відповідну довідку. Далі укладається договір про розподіл майна. Наступний крок — право власності на житловий будинок. Якщо біля будинку є ділянка, цій земельній ділянці присвоюється окремий кадастровий номер.

Переглядів: 785 | Дата: 21.06.2015

З 1 січня 2017 року в Україні планується запуск нової трирівневої системи пенсійного забезпечення і страхування громадян. Про те, що вона передбачає і наскільки суспільство і держава готова до змін, читайте в нашому матеріалі.

В кінці квітня-початку травня текущ його року в Україні з новою силою відновилися обговорення проведення пенсійної реформи. Згідно із законопроектом № 2767, поданим Кабінетом Міністрів України, з 1 січня 2017 стартує впровадження нової системи нарахування пенсій. Люди, що досягають пенсійного віку, зможуть отримувати пенсійні виплати не з одного джерела, як це відбувається на сьогоднішній день, а відразу з трьох – солідарної та накопичувальної систем, а також з недержавних пенсійних фондів. Участь у новій програмі буде обов'язковим для всіх працюючих громадян у віці до 35 років і добровільним для інших верств працездатного населення. Тим не менш, незважаючи на значні досягнення, які має спричинити за собою проведення пенсійної реформи, існує ряд проблем, що потребують вирішення до запуску системи. Про що саме йде мова, дізнавався UBR.ua.

Переглядів: 736 | Дата: 19.06.2015

Вибір відеодомофона завжди має виходити від конкретно поставленої задачі для конкретного об'єкта. У багатоповерхових квартирних будинках квартири підключаються або до загальної викличної панелі або до індивідуальної, розрахованої на кілька квартир на майданчику.

Головною частиною у такій системі є монітор, що складається з екрана будь кольоровості і керуючих кнопок (для включення зображення з камери і відкриття замку). Він монтується по врізний або накладному типу всередині квартири або іншого приміщення. Для переговорів служить аудіо-трубка в комплекті або система гучного зв'язку. Майже всі моделі відеодомофонів передбачають регулювання параметрів: гучності, яскравості, насиченості.

Джерело: http://www.forter.com.ua/news-and-articles/videodomofon-2v1-udobstvo-i-komfort/

Переглядів: 762 | Дата: 19.06.2015

Довгоочікувані канікули настали. Щасливі діти, а батьки – ще більше. Однак провести всі три місяці в місті – перспектива невтішна. Тут душно, порошно і нудно.

Ось чому деякі дорослі намагаються спланувати малюкам річний графік так, щоб в ньому не залишалося місце неробства: гуртки, прогулянки, виставки, тематичні парки розваг, поїздки за місто і в гості.

Адже робота, на якій можна взяти лише місяць відпустки і то не одним разом – зовсім не привід для того, щоб дитина залишалася без розваг і моря під час канікул. Криза, до речі, теж не привід.

Якщо ви не можете поїхати на відпочинок всією сім'єю, то необхідно розглянути інші варіанти: відпустку в селі, поїздка до бабусі, літній табір... Багато мам намагаються продумувати дозвілля для свого чада заздалегідь, але по ходу справи часто міняють плани, або коригує їх життя.

Економічна ситуація в Росії в цьому році не дуже комфортна, і анекдот про «подивилися ціни на ... Читати далі »

Переглядів: 775 | Дата: 19.06.2015

Професійні проекти будинків – міцна основа будинку вашої мрії.

Проект сучасного будинку - це пакет робочої документації, що складається з архітектурного, конструкторського та інженерного розділів. Кожен розділ включає в себе креслення, пояснення та інструкції. І зовсім не важливо, буде це проект дачного будиночка, котеджу або проект будинку на дві сім'ї, вимоги до робочої документації однакові. Різним може бути тільки обсяг – від 50 до 200 сторінок.

Без проекту ви не зможете отримати дозвіл на будівництво, а пізніше зареєструвати та ввести в експлуатацію вже готовий будинок.

Докладніша інформація про проектування на сайті: http://dom4m.com.ua/

Переглядів: 1262 | Дата: 19.06.2015

« 1 2 ... 240 241 242 243 244 ... 353 354 »
Пошук

Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів
Реклама
Статистика


Інформер

Зворотній зв'язок

Business-Key Top Sites HotLog